Relevantní obory a specializace

  • Lékařské a zdravotnické vědy
  • Společenské vědy
  • Humanitní vědy a umění
  • Přírodní vědy
  • Inženýrství a technologie
  • Ekonomie, právo

Abstrakt

Možnost přihlašovat abstrakta příspěvků (orálních i posterů) bude otevřena do naplnění kapacity času a prostoru konference, nejpozději do 15. 1. 2023 15:00.
K přihlášení abstrakt do 15. 1. 2023 15:00 zbývá

Prosíme všechny přednášející či autory posterů, aby počítali s oběma formami prezentací, a to podle aktuální situace v době konání konference – s prezenční i distanční.

Abstrakt připravte jako Word dokument dle VZORU zde, a odešlete jako přílohu e-mailu na adresu konferencestarnuti@gmail.com. V předmětu e-mailu uveďte: Abstrakt.

Do textu e-mailu, prosím, uveďte, zda preferujete prezentovat příspěvek formou přednášky nebo posteru.

V případě více autorů příspěvků či více afiliací, dodržujte formát dle autorů ve vzoru. Pokud je jediný autor, druhého autora ze vzoru vymažte. Abstrakt oproti vzoru nijak navíc neformátujte, prosím. Formátování bude posledním krokem při grafické úpravě programu.

Potvrzení o doručení abstraktu by Vám mělo přijít na e-mail do 48 hodin od odeslání. Pokud ne, kontaktujte, prosím, organizační výbor.

Obsahové a formální požadavky přihlášek příspěvků:

Abstrakt musí dále splňovat následující kritéria:

Poster

Postery budou prezentovány po celou dobu konference v předsálí posluchárny. V případě distanční formy realizace konference budou postery ke stažení na webu konference ve formátu pdf.

Rozměry tištěného posteru se odvíjí od velikosti stojanů, které budou k dispozici. Měl by být max. 110 cm na šířku a max. 140 cm na výšku.